Жовтень, 2015

По місяцям

 

17-го о 17-й комедійна фантазія “Боїнг-Боїнг”

17 жовтня о 17-00 на Вас чекає

легенда французького театру ХХ століття.

Сюжет комедії “Боїнг-Боїнг” розгортається у будинку паризького ловеласа Бернара і розповідає про його роман з трьома чарівними стюардесами. Обраниці літають на різних авіалініях,  і це змушує винахідливого жениха підладжувати своє життя під розклад “прильоту-відльоту” усіх “наречених”. Та рано чи пізно навіть найнадійніша схема може зруйнуватися через незаплановану затримку авіарейсу. І тоді починається найцікавіше..!

thumb_227_performance_big thumb_225_performance_big thumb_221_performance_big

 

” Піснею любові і добра…”

У Будинку культури імені Івана Кулика 29 вересня пройшов концерт «Піснею любові і добра…» творчої студії «Сузір’я» за участю талановитої молоді та майстрів мистецтва та з нагоди 45-річчя творчої діяльності керівника студії Олександра Миколайовича Деньги.
Привітати ювіляра з 65-річчям та 45-річним ювілеєм творчої діяльності прийшли поціновувачі його таланту та представники обласної і міської влади, громадських об’єднань та організацій, спілок різного рівня, пересічні громадяни.

Від міської влади та депутатського корпусу Олександра Деньгу вітав секретар міської ради Олександр Радуцький, який звернув увагу на позитивну енергію, що вирувала в наповненому залі та висловив подяку за створення творчого колективу «Сузір’я»:

– За це вам велика шана і подяка, тому що об’єднали біля себе таку кількість людей, а це може зробити тільки Людина з великої букви.

Олександр Романович вручив ювіляру подарунки та Почесну грамоту від міської ради.

Директор департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Марина Бакланова наголосила на тому, що Олександр Миколайович Деньга ділиться досвідом з молоддю, нашою громадою не тільки як виконавець високого фахового рівня, а й позиціонує себе, як громадського діяча, який займається, в першу чергу, національно-патріотичним вихованням нашої молоді та побажала надалі радувати нас всіх творами свого виконання. Також вона вручила Почесну грамоту за багаторічну творчу діяльність і вагомий внесок у патріотичне виховання молодого покоління нашого міста.

Багато добрих, щирих слів з побажаннями творчої наснаги, здоров’я та щастя звучало з багатьох уст цього вечора на адресу ювіляра.

Глядачі мали змогу згадати творчі віхи Олександра Деньги, якому любов до пісні прививала мама Ганна Микитівна, яка завжди підтримувала його, за що син висловлював глибоку вдячність своїми успіхами.

Коло творчості Олександра Миколайовича багате і різноманітне. Пісня – його величний крам, любов до людини, до рідної землі та батьків. Поряд з тим він багато років приділяє увагу благодійності, адже є засновником творчого благодійного фонду «Сузір’я», який постійно проводить культурно-масові заходи, концерти, творчі зустрічі в дитячих будинках, школах-інтернатах, пансіонатах для людей похилого віку, ветеранів Другої світової війни, воїнів АТО.

У 2014 році він ініціював проведення святкового концерту присвяченого 15-річчю фонду «Сузір‘я», де на запрошення Олександра Миколайовича приїхали видатні артисти. Під час концерту було зібрано 35 тисяч гривень і благодійні кошти були спрямовані в дитячий центр онкології і гематології Черкаського обласного онкологічного диспансеру на придбання 2 апаратів, які вкрай необхідні для лікування дітей.

За багаторічну благодійну роботу Олександр Деньга був нагороджений орденом «За гуманність та милосердя», патріарх Київський і всія Русі Філарет нагородив його благословенною грамотою і орденом патріарха. За заслуги патріотично-творчого виховання молодого покоління нагороджений орденом «Козацька слава» ІІ ступеня. За свій багаторічний стаж був нагороджений багатьма Почесними грамотами та ювілейною медаллю на честь 70-ї річниці визволення Черкас. А на ювілейному концерті керівнику творчої студії “Сузір’я” Черкаського міського будинку культури ім. І. Кулика Олександру Миколайовичу вручені Почесні грамоти Черкаської обласної адміністрації та обласної ради за особливі заслуги перед Черкащиною та Почесна грамота Міністерства культури України за багаторічну творчу діяльність та вагомий внесок у патріотичне виховання молодого покоління, збереження пісенної народної спадщини та з нагоди 45-річчя творчої діяльності.

В цей святковий вечір ювіляра вітали музичними дарунками і його численні вихованці творчої студії «Сузір’я» й Будинку культури імені І. Кулика, артисти філармонії, Черкаський заслужений академічний народний хор та багато інших.

А наш ювіляр теж потішив своїх прихильників виконанням пісень, в тому числі і авторськими. Усміхнені та у гарному настрої глядачі слухали Олександра Миколайовича Деньгу.
_DSC3703

_DSC3785

_DSC3759

_DSC3745

_DSC3698

_DSC3678

_DSC3665

_DSC3642

_DSC3468

_DSC3453

_DSC3399

_DSC3474

_DSC3486

_DSC3498

_DSC3511

_DSC3535

_DSC3561

_DSC3633

ВІТАЄМО!

Керівника творчої студії “Сузір’я” Черкаського міського Будинку культури ім. І. Кулика
Деньгу Олександра Миколайовича. З нагородженням Почесною грамотою Черкаської облдержадміністрації та обласної ради
“За особливі заслуги перед Черкащиною” та Почесною Грамотою Міністерства культури України
За багатотворчу плідну діяльність та вагомий внесок у патріотичне виховання молодого покоління, збереження пісенної народної
спадщини та з нагоди 45-ти річчя творчої діяльності.
Нагороди були вручені Олександру Миколайовичу на ювілейному концерті “Піснею любові і добра…”, що відбувся 29 вересня 2015 р. в Черкаському міському
Будинку культури ім. І. Кулика

2
1