Лютий, 2024

По місяцям

 

Зіркова хода Черкащини

Якщо глянути на карту України – то дуже легко визначити, де знаходиться її серце!.. Це Черкащина – область, яка утворилася 70 років тому!

Колись створив Бог небо голубе І нашу землю, і зелені трави І воду у Росі, і жито золоте,Й співучих птиць, що звуться солов’ями. Людей прекрасних тут він поселив, І дав він мову щиру й гомінку, І душу дав відверту і палку, І край назвався цей – Черкаським краєм!

“Жайвору” 20 років

Як весна без квітів, як дитина без матері не можуть жити, так і український народ не може існувати без пісні. І ось саме ці пісні, як перлину, протягом 20 років оберігають від іржі часу учасники Народного ансамблю української пісні «Жайвір», бо ці пісні оберігають і перемагають! Творчий шлях колективу насичений концертами скрізь, всюди, і на будь-яку тематику, адже у них є соло, дуети, тріо та квартети, що робить їх надзвичайно мобільними та готовими до будь-чого! На святковому концерті ансамбль «Жайвір» своїми піснями вкотре викликав посмішку та дарував позитивні емоції своїм шанувальникам

Пісенні крила України

Україно, соборна державо, Сонценосна колиско моя. Ще не вмерла й не вмре твоя слава, Завойована в чесних боях. Ще не вмерла й не вмре твоя мрія, Як не вмер соловʼїний твій спів.Ми співаєм про тебе, прекрасна країно,Де хлібами духмяними вкриті поля, І про шлях твій до волі, моя Україно, Незалежна та славна українська земля! Дякуємо надзвичайно талановитим колективам міста, що своєю творчістю привітали всіх нас із Днем Соборності 2024!