Ансамбль бального та естрадного танцю «Алегро»

Ансамбль «Алегро» створили у 1985 році на базі обласного Будинку художньої та технічної творчості профтехосвіти. У 1987 році колективу присвоїли звання “Народний самодіяльний колектив”.
IMG_6140
З 2000 до 2015 року колектив працював на базі Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького. З вересня 2015 року “Алегро” працює на базі Міського будинку культури імені Івана Кулика.

Колектив є лауреатом II та III Всесоюзних фестивалів-оглядів народної творчості, лауреатом всеукраїнських, міжнародних, міських та обласних конкурсів народної творчості та хореографічного мистецтва. Учасники колективу багаторазово ставали переможцями Кубків та Чемпіонатів міста, області та України на змаганнях зі спортивного бального танцю.

За високий художньо-естетичний рівень, високу професійну майстерність колектив нагороджували путівками на участь у Всеукраїнських та міжнародних фестивалях до ДЦ “Молода Гвардія” та МДЦ “Артек”. За програмою культурного обміну колектив виступав зі своєю концертною програмою у Польщі. Неодноразово “Алегро” запрошували до участі в державних концертах, що відбувалися у Національному палаці мистецтв “Україна”.

Ансамбль продовжує брати участь у визначних заходах міста й області. Колектив брав участь у звітних концертах Черкащини у місті Києві, а танцювальні пари – у конкурсах по Україні та за кордоном.

Керівники – Неверовські Каріна та Анатолій. Анатолій Миколайович – заслужений працівник культури України, суддя вищої категорії зі спортивного бального танцю. Нагороджувався за досягнення в розвитку культури України та хореографічного мистецтва грамотами, дипломами та подяками від громадських організацій та державних установ.

контактний тел. 067-777-08-19