Цвіт Нації

13-14 жовтня до Дня Захисника України, Дня козацтва та Дня Покрови Пресвятої Богородиці у міському Будинку культури імені Івана Кулика пройшов І-й міський мистецький фестиваль-конкурс «Цвіт нації». Мета фестивалю – утвердження патріотичних цінностей, переконань і поваги до культурного та патріотичного минулого і сьогодення України, поваги до захисників вітчизни, любові до Батьківщини через мистецтво.
Приємно, що взяти участь у фестивалі відгукнулося багато навчальних закладів нашого міста: це і дитячі садочки, і загальноосвітні школи, і школи естетичного виховання, і вищі навчальні заклади і позашкільні мистецькі формування. Конкурсанти показали цілу палітру своїх талантів: цікаві хореографічні постановки тематичного напрямку, пісні у виконанні ансамблів, дуетів, солістів і талановите читання творів відомих українських поетів викликало почуття гордості за на наших щирих, талановитих дітей і молодь – бо саме вони і є справжній цвіт нації, світле майбутнє України.
Хочеться висловити велику подяку усім, хто долучився до організації і проведення фестивалю, нашим щедрим спонсорам, завдяки яким конкурсанти отримали не тільки дипломи учасників і переможців фестивалю, а й чудові призи та солодощі.
Ми щиро дякуємо за чудові призи для переможців:
Департаменту освіти та гуманітарної політики;
бізнесмену, лауреату національного конкурсу «Благодійна Україна» в номінації «Народний благодійник» – Араїку Мкртчяну;
Величезна подяка за солодкі подарунки для конкурсантів від ТОВ «Світ ласощів», які нам люб’язно надав благодійний фонд «Разом» Людмили Русаліної.
– Дякуємо за подарункові сертифікати кінному клубу Мустанг», Євгенію Землянському та Олексію Бадеру;
Щиро дякуємо нашому професійному журі, їхній не легкій роботі і прозорому визначенні призових місць серед конкурсантів, адже талановитих виступів було багато.
Дякуємо гостям і глядачам фестивалю-конкурсу за підтримку та щедрі оплески. Ми сподіваємось, що наш фестиваль стане традиційним і щороку буде повнитись новими і новими талантами, що наші діти і молодь через мистецтво набуватимуть патріотичний досвід, який сприятиме розвитку і процвітанню України.
1

2

3

4

5

6

 

8

9

10

11

15

13

12

14

16

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *