Арт-шоу “Джайра”

Театрально-циркова студія “Джайра” – поєднання двох яскравих видів мистецтва.
У такій студії дитина знайде собі цікаве місце, тому що, в першу чергу, це творча майстерня для розкриття потенціалу, закладеного в кожній дитині.
У студії навчать акторській майстерності, руху, основам циркового мистецтва, працювати в музично-пластичних етюдах, познайомлять із історією костюмів (діти матимуть змогу стати дизайнерами та майстрами створення костюмів), що розвине естетичний смак, розширить світогляд дітей. Заняття направлені на гармонійну взаємодію тіла, розуму та емоцій кожної дитини.
Програма направлена на формування артистичної, естетично та фізично розвиненої особистості, на пробудження активності дитини.

Заняття в студії сприяють нормальному росту та укріпленню здоров’я дитини, розвитку та удосконаленню фізичних та психомоторних якостей, які забезпечать високу дієздатність; формують навички самоконтролю та самовдосконалення; сприяють розвитку пізнавальних інтересів, творчої активності, ініціативи та відповідальності; розвивають увагу, почуття ритму, музичний смак та почуття гармонії.

Театрально-циркова студія “Джайра” неодноразово брала участь у різноманітних змаганнях та святкуваннях за кордоном, зокрема у таких країнах: Туреччина, Індія, Румунія, Білорусь. Також артисти арт-студії виступають для глядачів у різних куточках України. Цікавими є й проекти, які “Джайра” втілювала в Черкасах: живі фонтани “Сатир” та “Сирена”. Окрім цього арт-студія бере участь у благодійних акціях міста.